הליכה בטבע תוך מדטציית צבעים

קבעו לעצמכם מסלול הליכה פתוח בטבע: שביל בתוך יער, מדרכה שנושקת לשדה, הליכה בסמוך או בתוך פרדס או סתם מדרכה או שביל שמצדדיו עצים וירק. תוך כדי הליכה התחילו בנשימה עמוקה.

שאיפה בצד נשיפה. עם התנועה התחילו להרגיש את התמזגותכם עם הטבע שמסביבכם. דמיינו שעם כל שאיפה שלכם אתם שואפים לקרבכם את הצבע הירוק של העץ שנמצא בקרבתכם. הצבע הירוק נכנס לתוך גופכם צובע כל חלק בו בצבע ירוק רענן ומחיה אתכם.

בפעולת הנשיפה נשפו החוצה את האוויר  שהיה בתוככם, התבוננו סביבכם ובחרו צבע אחר כדי למזגו בגופכם.
לדוגמא: הצבע האדום של הפרחים שסביבכם או צבע השמים שמעליכם. שוב שאפו את הצבע לתוככם תוך שאתם מרגישים את הצבע מחלחל לתוך גופכם. בחרו לעצמכם נקודה מסויימת בגוף שם הייתם רוצים שהצבע ייקלט. למשל: האדום – באיזור צ'קרת הבסיס או באיזור הרגליים  או כל אזור אחר שתרצו להמריץ. 
ושוב נשפו החוצה את האוויר אט אט עם קצב הליכתכם התבוננו ובחרו צבעים נוספים שאפו אותם באהבה לתוככם תוך שאתם מבקשים מקום מסויים  בגוף לשמור בו את הצבע.

בקשו עם שאיפת הצבע משאלה לעצמכם לדוגמא:עם שאיפת הצבע הירוק בקשו לעצמכם: רעננות ומרפא: שיהיה גופי בריא ורענן כמו צמרת העץ שאת צבעה אני שותל לתוכי.
דוגמא נוספת: הלוואי והצבע האדום ייתן כח וימריץ את רגליי ואת גופי. או יהה זה הצבע הכחול של השמים שיחלחל בגופי ויטע בי שלווה כפי שנראים השמים היום.
כל עניין בחירת הצבעים היא לבקשתכם ולשיקולכם. טיילו בטבע ושלבו פעילות פיזית עם פעילות רוחנית בצבעים.
הפעילות הזו באה כדי לחזק את עצמנו ולחזק את הקשר שלנו עם היקום שסביבנו
להפוך אותנו חלק מצבעיו המקסימים  של היקום.

 

עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission